Tesla, Scaler Dalgalar, Lakhovsky Ar-Ge'nin sırrı

 Sağlıklı yaşamanın sırrı daha yüksek frekansta çalışıyor

George Lakhovsky (1869-1942) - 1920'lerin başında Çoklu Dalga Osilatörü (MWO) adını verdiği bir elektromanyetik cihaz geliştirdi. Lakhovsky'nin teorisinin temel dayanağı, her canlının radyasyon yaymasıdır. MWO'sunun gelişimi için itici bir güç, 1911'de doktorlar tarafından sahip olduğu bir hastalığın hızlı bir ölüme yol açacağını söyleyen Lakhovsky idi. Lakhovsky'ye göre hastalık nedir?

Hücrelerin dış etkenlerden kaynaklanan salınım dengesizliğidir. Daha spesifik olarak, mikrobiyal radyasyon ve hücresel radyasyon arasındaki mücadeledir. Mikrobiyal radyasyon baskın ise, sonuç hastalık olur ve hayati direnç tamamen aşıldığında ölüm meydana gelir. Lakhovsky, vücut sağlıklı durumdayken mevcut olan hücreler, dokular ve organlar için temel enerji frekansları olduğuna inanıyordu. Hücrenin enerji frekansı, kendisine saldıran mikroptan daha düşük bir seviyeye düşerse, mikrop kontrolü ele geçirmeye başlar. Lakhovsky MWO, farklı organlarda vücudun her yerinde bulunan hücrelere hava yoluyla çoklu frekansları iletmek için  geliştirildi. 

Lakhovsky, hücrelerin minyatür yayın istasyonları ve frekanslar için alıcı istasyonlar gibi olduğuna inanıyordu.

3 Nisan 1928 Çarşamba günü New York Times'da Lakhovsky'nin bitkiler ve hayvanlar üzerindeki büyük başarısını tanıtan ve insanlarda başarılı olmaması için hiçbir neden olmadığını ve kanser için kullanılabileceğini belirten bir makale çıktı...

1956'da "Radyo Astronominin Boswell'i" lakaplı gökbilimci John Pfeiffer tarafından yayınlanan  Değişen Evren başlıklı bir kitap okudum . Pfeiffer, her insanın bir radyo dalgaları yayıcısı olduğuna dikkat çekti. Mide duvarımız sadece kızılötesi ısı dalgalarını değil, aynı zamanda tüm ışık spektrumunu - ultraviyole, X-ışınları, radyo dalgaları vb. gönderir. 1956'da Pfeiffer, Washington'daki Deniz Araştırma Laboratuvarı'nın elli iki metrelik hava kulesinin, var olan en hassas şekilde inşa edilmiş hava kulesinin, '...dört yaşından büyük bir kişinin midesinden gelen radyo sinyallerini alabildiğini belirtti. insanlar Kilometrelerce uzakta. Teknolojimizin bugün neler yapabileceğini hayal edin? Lakhovsky'nin fikri, vücudun hücrelerine normalde sağlıklı durumda titreşecek olan frekansları göndermekti. Hastalıklı, yani yanlış frekanslarda çalışan hücreler, doğru frekanslarını alıp onlarla aynı hizaya gelebilirler. Resimde gördüğünüz anten üzerindeki her halka, farklı organların çeşitli hücreleri için farklı, ancak belirli frekansları kapatır. Hücreler doğru frekanslarında ve sağlıklı olduklarında, rahatsız olmuş bir mikrop, bakteri, virüs veya başka bir organizmanın frekansından daha güçlü olurlar ve sağlıklı vücut yükselmeye başlar.

Royal Rife'ın çalışmalarını bilenler için... Rife virüsleri ve hücreleri cansızlaştırdı veya yok etti, Lakhovsky ise hücreleri sağlıklı durumlarına dönmeye teşvik etti. MWO, herhangi bir mikroba doğrudan saldırmaz, herhangi bir canlı dokuyu yok etmez, aksine hücre içindeki salınımı hızlandırarak sağlıklı bir duruma getirerek organizmanın canlılığını güçlendirir. Ne yazık ki Fransa'da yaşayan Lakhovsky için, "Hayatın Sırrı" kitabını yayınladığı zaman, Almanlar Fransa'yı işgal ediyorlardı. Yahudi olan Lakhovsky, Amerika Birleşik Devletleri'ne kaçtı. MWO'su sadece New York'taki bir ABD hastanesinde yaklaşık iki yıl kullanıldı. 

Hastanede olan ve Lakhovsky ile çalışan bir doktorla yaptığım kişisel bir röportajda, MWO "hastaneyi fiziksel olarak zorlanan tüm hastalardan neredeyse temizledi". Lakhovsky'nin teorileri daha kolay, daha az bilimsel terminolojide.

1942'de 72 yaşında, Lakhovsky'ye New York'ta bir hastanenin önündeki kavşakta araba çarptı. Üç gün sonra, hastanedeyken aldığı yaralardan öldü. MWO, ölümünden sonra unutulmaya yüz tutmuş gibiydi.

Tıp doktorlarının MWO'yu kullanmadaki başarıları hakkında dünyanın dört bir yanından 1930'ların tıbbi makalelerini güvence altına almama rağmen, herhangi bir MWO'nun satılmasını önermiyorum veya tasvip etmiyorum. Lütfen internette satılan MWO'lar için bağlantı göndermeyin. Burada enerjiyle ilgili daha derin bir nokta var.

Yüzlerce insan ve hayvanın kanser, artrit, ALS, yanıklar, kangren için bu cihazla seans aldığına bizzat şahit oldum. HEPSİ başarılı sonuçlarla.

Ayrıca masamda bir radyonik MWO'nun resmini görüyorsunuz. Başka bir deyişle, MWO'ya benzeyen ancak fiziksel dahili elektronik devresi olmayan bir cihazdır. İnce enerjilerle çalışır. Bu cihazı kullanarak, Lakhovsky'nin makinesiyle aynı sonuçları nasıl elde ettiğini gördüm. Ayrıca bu tıbbi problemlerin çoğunun ruhsal şifa ile düzeldiğini gördüm... ve ruhsal şifa ile tüm bu zorluklar neredeyse anında düzeldi. Yine, lütfen bu cihazı açıklayan bir gönderiden daha derine bakın. Daha derindeki amacım enerji hakkında paylaşmak.

Makine ne yapabilir, SİZ DE YAPABİLİRSİNİZ. Paylaşmaya çalıştığım en önemli nokta olan enerji kavramını anlamaktır. Görselleştirme ve meditasyon, zihinsel farkındalığı kullanarak ve hücreleri görselleştirerek hücresel frekansları artırmaya yönlendirilebilir.

Ah lütfen bilincinizi burada biraz açın... ses, renk ve ışığın enerjisini ve hem fiziksel hem de içinizdeki daha yüksek bir bilinç durumundan üretilen diğer elektromanyetik frekansları fiziksel nesneler olmadan kullanabilirsiniz. Evet, rengi, sesi veya ne gerekiyorsa onu hayal edin.

Kısacası, MWO enerjidir ve iyileşmeye yardımcı olur. Radyonik enerjidir ve iyileşmeye yardımcı olur. Kendi ruhsal boyutumuz enerjidir ve iyileşmeye yardımcı olur.
Nikola Tesla onuruna, işbirliğine açık sayfa. Serbest Enerji Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) Grubuna gelen süreç verilerinden derleme...


İyileştiren Elektromanyetik Dalgalar : Nikola Tesla'dan Georges Lakhovsky'ye